Dimaş Kule Vinç


Elinde bulundurduğu yüksek potansiyel, modern teknoloji, iş kapasitesi ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; toplumumuza kattığımız değerlerin farkındayız. Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak hem üretim sırasında hem de sonrasında inşaatlarına kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır. Ayrıca teknoloji sayesinde imalat süresini de kısaltmaktadır. Ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde ve yaşam alanları inşa ederken çevreye duyarlı bir şirket olma bilinci en değerli amacımızdır.

DİMAŞ İNŞAAT AŞ, Sektöründe lider kuruluşlar olan ARAS İNŞAAT, ŞERBETÇİ A.Ş ve DEMA KONUT A.Ş tarafından kurulmuştur.

DİMAŞ İNŞAAT AŞ, Elinde bulundurduğu yüksek potansiyel ve iş kapasitesi ile eryamanda yapımı devam etmekte olan Zirve Park konutları projesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.


Kiralama

Dimas kulevinç ailesi olarak çözüm ortağınız olmanın haklı gururunu yaşamaktayız size daha iyi hizmet verebilmemiz için bize her türlü teknik destek, montaj, yükseltme, kiralama, yedek parça teğmini, elektronik sistem kurulumu için bize ulaşabilirsiniz.

MONTAJ ve YÜKSELTME

 • Türkiye yanı sıra mal ve hizmet ihracaatı yapılan ülkelerde tüm marka kule vinçlerin montaj & de-montaj, yükseltme, bağlantı, yürütme, arıza, pano yapımı, motor sarımı, şanzuman revizyonları gibi hizmetler.

İKİNCİ EL ve KİRALAMA

 • Sıfır kule vinç satışı dışında ikinci el kule vinç alış, satış ve kiralamasını yapmaktadır.

SARF ve YEDEK PARÇA

 • Kule Vinçlerine ait her türlü aksam, aksesuar, sarf malzeme, elektrik ve elektronik parcalar.

ELEKTRONİK SİSTEM KURULUMU

 • Tum Kule Vinçlerin elektronik sistemlerinin yeni baştan kurulması, vinçlerin invertor sistemlerine geçirilmesi, vinçlerin uzaktan haberleşme ağına dahil edilmesi,, parametre programlamaları

 

image 10 image 10 image 10

İletişim

 • Adres: Susuz Mah 3762. Sk No : 1
  Eryaman/ANKARA
 • E-posta : info@dimasinsaat.com.tr
 • Web site :http://www.dimasinsaat.com.tr/
 • Tel : 0312 279 33 62
 • Fax : 0312 279 33 16